ROADTRIP PO KALIFORNII-2.část

První úvodní článek máme za sebou a teď je čas se na to pořádně vrhnout! První celý den v Kalifornii nám začíná ránem v našem hotelu kousek od Hollywood walk of fame. Hezky pěkně se nasnídáme a brzo ráno frčíme na naši první zastávku, což je Santa Monica beach/Santa Monica Pier.


Ano, ta pláž s tím molem, kde je ten zábavný park… myslím, že pokud sledujete videa z USA, tak určitě víte, co myslím… nebo pokud hrajete GTA, také to tam prý je.

Každopádně, jak už jsem řekla, vstali jsme velmi brzo, proto jsme přijeli k Santa Monica Pier už asi chvilku po 9 hodině. A teď si vemte, že v Los Angeles je to tak, že v centru je krásně slunečno teplo… no a pak přijedete na pláž, kde jsou mraky a fouká to. A teď ještě vůbec v 9 ráno. :/


Každopádně ani to nám nevadilo. Byli jsme nadšení už jen z toho, že v té Kalifornii jsme. Hezky jsme si zaparkovali a šli se projít na to slavné molo.






Santa Monica Pier je hodně turistické místo, lidi tu jsou vždy a všude (teda v těch 9 ráno to ještě tak hrozný nebylo). Každopádně i tak si myslím, že je to takový Must Visit, prostě to musíte vidět.
No a my už jsme se jen prošli po promenádě, po molu, zašli až úplně k oceánu (je ukrutně studený, fakt nechápu, jak se v tom někdo může koupat-a že se v tom koupe hodně lidí)… a pak se pomalu vydali na naši další zastávku…


A tím nebylo nic jiného než MALIBU!  A panebože, Malibu je tak moc krásné, to je prostě fakt jak z nějakého snu. Každopádně Malibu je vlastně takové město u pobřeží, tím pádem tam je fakt hrozně moc pláží…
My jsme se podívali na Point Dume State Beach, a to je vážení taková krása… 



Na Malibu jsme se chtěli i vykoupat v oceánu, jenže jsme se opět přesvědčili, že prostě do tak studené vody opravdu nevlezeme, tak zase nic noo. 




Po Malibu jsme se vydali na asi 4 hodinovou cestu do našeho dalšího ubytování, které bylo poblíž (rozuměj asi 2-3 hodiny) od Sequoia Parku. No a na ten se můžete těšit v dalším článku! Doufám, že se vám fotky líbí! Mějte se krásně!

Share this:

CONVERSATION

9 komentářů:

 1. Boží! Malibu vypadá fakt nádherně! Krásné fotky :)

  OdpovědětVymazat
 2. Bože, ty fotky jsou tak dokonalé! Úplně závidím. :D Já jsem nikdy to molo moc nezaregistrovala pořádně, ale teď se dívám na jeden seriál (Lucifer), kde se objevuje snad v každé epizodě. :D Ten výhled z Malibu na to moře je doopravdy nádherný! :) Taky musím něco takového naplánovat do budoucna! :D

  OdpovědětVymazat
 3. Nádherné fotky, fakt ti závidím takový výlet :)

  LADY LENNA

  OdpovědětVymazat
 4. Ale tak přestaň už s tou Amerikou! :( Kalifornie musí být nádherná. A ty pláže v Malibu? Panebože! To bych hrozně chtěla vidět :D Jen škoda, že na to molo jste neměli tak pěkný počasí, slunečno by bylo určitě hezčí. Ale stejně, musí to tam bejt fakt krásný. A všude ti to hrozně sluší!

  OdpovědětVymazat
 5. Tohle je nádhera. ♥ Fotky jsou moc povedené a na všech místech to vypadá vážně kouzelně. Snad se tam jednou taky podívám.

  OdpovědětVymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 7. Super článok! Určite budem sledovať ďalej!:) Moc hezké fotky :)

  OdpovědětVymazat
 8. I enjoyed reading this blog post. It was inspiring and informative. seo services in chennai

  OdpovědětVymazat
 9. Quality content is the key to attract readers. And you provide just that. Good work. seo company india

  OdpovědětVymazat

Jste zlatíčka! :) Moc děkuju za každý komentář!