HAWAII

Ahojky všichni! Už je to pár dní (což je fakt smutný), co jsem se vrátila z ráje na Zemi-Havaje. Na Havaji jsem byla s mojí agenturou, CCI Green Heart Trips, po dobu jednoho týdne. A za ten jediný týden můžu říct, že to definitivně byl můj nejlepší týden mého života. Sešli se neuvěřitelně skvělá parta lidí. Všichni jsme si rozuměli, všichni se bavili se všemi, byli jsme (a ještě pořád jsme) taková menší rodinka. Dohromady nás tam bylo 15 plus 2 koordinátorky, které nás měli na starost. Všichni to byli samozřejmě výměnní studení jako já. Byla jsem tam já a Dominika z České Republiky, Marzhan z Kazachstanu, Victor, Iasmin a Renata z Brazilie, Mitch a Lucy z Polska, Zum z Kyrgyzstánu, Mateen z Pakistánu, Viola s Maren z Německa, Estaban ze Španělska a Ditte z Dánska. Koordinátorky pak byly obě z USA. Celý týden jsme měli pěkně nabití, ovšem velice zábavný. Zase jsem se naučila spoustu nových věcí, poznala nové, úžasné a skvělé lidi s úžasnými příběhy, na které nikdy nezapomenu. A i když moje rodiče tento výlet stál majlant, nikdy na něj nezapomenu a už navždy jim za tohle (a těch dalších milion věcí) budu hrozně vděčna! 
Tenhle článek udělám jen s fotkami bez lidí, v dalším už to všechno rozeberu do podrobna se selfie fotkami. 
 Stejný místo jako fotka pod tímto textem-rozdíl asi jedna hodina, teplo bylo pořád stejný.


SMĚJTE SE KRÁSNĚ!

Share this:

,

CONVERSATION

12 komentářů:

 1. Moc hezký článek. A fotky jsou moc hezké! Nejvíce se mi líbí ty výhledové, ty s mořem a pak ta srovnávací. Těším se na ten druhý článek, co chystáš :)

  Gabux

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní9.4.17

  Wow! Taky bych chtěla jednou něco takového zažít - na krásném místě s fajn skupinou lidí. :) Krásný článek a nádherné fotky! ♥
  vanilková Cath

  OdpovědětVymazat
 3. krásný článek a ty fotky the best! nejlepší... nahodilo mě to úplně tu atmošku na cestovaní :-)
  www.skarkiska.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 4. moc krásné fotky asi zařadím Havaii na seznam svých cestovatelských snů.

  Ijacek.007

  OdpovědětVymazat
 5. Tam chci, hrozně moc! ♥

  OdpovědětVymazat
 6. Wooow, krasny dotky, krasna Hawaii, muselo tam byt primo bozsky;)!
  Mej se krasne, papa ByGabra
  www.bygabra.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Wow, to musel byť doslova sen!

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  OdpovědětVymazat
 8. To jsou nádherné fotky! Jednou bych se tam chtěla podívat. ♥
  vanilková Cath

  OdpovědětVymazat
 9. Ahoj zlatí,
  psala jsi mi pod můj poslední článek, kde jsem mluvila o tom, že bych chtěla přejít na blogspot. Včera jsem si už dokonce web založila, ale cítím se úplně bezradně s designem. Myslíš, že bys mi s ním mohla pomoci? Byla bych ti vděčná, klidně si řekni, kdybych jakkoliv já mohla pomoci tobě.. Vypadá to naprosto hrozně a jsem z toho fakt zoufalá :( :D
  kerr,
  www.denik.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 10. Ah, pane bože, to vypadá tak strašně nádherně! Fakt úplně skvělý fotky, jde z nich takovej klid a pohoda :) je super, že sis to užila, taky bych hned jela, co si budem :D (a ještě co se týče trávy - nevím, jestli jsem měla málo nebo co, ale vůbec nic to se mnou neudělalo no :D přišlo mi to dost o ničem)

  OdpovědětVymazat

Jste zlatíčka! :) Moc děkuju za každý komentář!