Austin/San Antonio Trip Den 2

Ahojky. Přináším vám další várku fotek spolu s vyprávěním o mém výletě do Austinu a San Antonia spolu s dalšími Exchange studenty. Pokud jste nečetli minulý článek, tak jen píšu, že jsme jeli od 7. Října do 9. Října. 

Capitol

Po únavném a super úžasném prvním dni jsme se hezky vyspinkali. Nasnídali. A ráno odjeli přímo do Austinu, kde jsme šli nejprve do muzea kouknout na krátký film o Texasu. Normálně mě takovéto filmy moc nebaví, ale tady to bylo fakt docela zajímavý. Navíc to bylo oživení tím, že třeba když se střílelo nebo byl na plátně prach, byl i v sále. Když na plátně byli hadi, z pod křesla vás něco chytlo za nohy. Když tam stříkali vodou, za krk vám stříkli nějaký plyn, který byl jako voda. Ano, všichni jsme křičeli, protože to fakt nečekáte, že vám najednou něco projede pod nohama, něco profoukne vlasy, něco chytne za nohy. 
 
Muzeum 


Muzeum jsme si víc neprocházeli. Zato procházkou (asi 300 metrů, pozor, málem jsme to jeli autem) jsme došli k texaskému kapitolu. Nafotili jsme milion fotek z venku. A pak jsme si to prošli i vevnitř. Po prohlídce jsme nasedli do minivanu a jeli do Oasis restaurace na oběd. Fakt se mi líbí, jak skoro v každé restauraci (asi jsou všechny mexický) vám dají trojúhelníkové nachos se salsou jen tak (budu psát další postřehy, tohle tam napíšu taky haha). 

Po obědě jsme opět nasedli do minivanu. Zpívali, tančili, zpívali, dělali blbosti, spali. To vše v minivanu. A protože jsme den předem měli zmrzliny málo (doufám, že cítíte tu ironii v tom), zastavili jsme se po cestě do San Antonia také na zmrzlině. Fakt se mi líbí, jak velký tu ty zmrzliny mají, navíc tady neprodávají jen ty klasické druhy jako vanilka, čokoláda, pistácie, jahoda… tady máte sto dalších naprosto jiných druhů, asi sto druhu čokolády, sto druhu zmrzliny s „alkoholem“, sto druhů barevných zmrzlin. Super je i to, že si do zmrzliny můžete přidat třeba cookies, gumový medvídky, oreo sušenky a dalších sto dalších věcí. Já si nakonec dala pumpkin pie, bylo to zvláštní, ale dobrý :D. 

Kolem čtvrté jsme dojeli na hotel v San Antoniu. Hodili věci na pokoj a šli přednést prezentace o naší zemi. A večer přišlo snad to nejlepší z celého dne. Šli jsme na večeři. Jídlo mi sice moc nechutnalo, ale bylo to fakt boží. 
 *od této doby budou fotky ve hrozné kvalitě. Všechny jsou focené mobilem, některé mým (Asus), některé Iphony. Dávám je sem jen proto, abyste si alespoň trochu představili, jak to tam asi vypadalo. 
Šli jsme do restaurace zvané Magical Time Machine, zvenku to moc vábně nevypadá, ale vnitřek je jako z pohádky a to myslím doslova. Hned jak vstoupíte dovnitř, uvidíte sto padesát věcí jak z filmů, tak z knih… věřím, že pro někoho to musí vypadat šíleně přeplácaně. A to samozřejmě není všechno. Všichni pracovnici v této restauraci jsou přestrojení jako postavy z filmů a knih. 

 
"Jaký chcete pití? Máme modrou, žlutou, ošklivou, červenou, růžovou, zelenou." haha, já mám žlutou. Jinak hádejte co byla ošklivá/ugly. 

Bylo to boží. Sice jsme čekali asi hodinu, než nás konečně vzali ke stolu (holt hodně lidí noo), ale to čekání rozhodně za to stálo. Hrozně mě mrzí, že vám moc nemůžu popsat, jak moc skvělý to bylo… to zkrátka musíte zažít. U stolu nás obsluhovali Kapitán Jack Sparrow, Zoro, King Julian (Madagaskar-král Jelimán?), nějaký asi řecký bojovník… a pak tam byli kolem Zvonilka, Petr Pan, Thor, Sněhurka, DeadPool, Spiderman a sto dalších postav.

 
Zvonilka. Alex se všude nacpe.  (Tati, tady už to nevypadá, že má vyžehlenej ksicht ;))
 
Haha, stali jsme se tam docela atrakcí, tak pak se hodně postav zdržovali hlavně u našeho stolu a tak trochu se zapomněli věnovat těm ostatním lidem :D. 
 
King Julian/Král Jelimán... byl v Praze!! "Where are you from guys?" Ukraina si vzala slovo. "I'm from Ukraine." Německo-"I'm from Germany. King Julian "Well, I've been in Prague that's in..." "CZECH REPUBLIC! I'm from Czech Republic." A pak mi deset minut ukazovl fotky z Prahy :D.

Každopádně lepší večeři jsem nezažila… ještě taková vtipná poznámka-King Julian byl v Praze, ukazoval mi fotky a říkal, jak to tam bylo moc hezký, že doufá, že se tam ještě jednou podívá. 

Bylo to fakt skvělý… tancovali jsme Gangam style, protože Alex z Koreje bydlí ve městě Gangam, odkaď pochází i tenhle song. Tancovali jsme s King Julianem. Deadpool mi dělal vlasy. Zoro s námi flirtoval xD.


 
Poznámka Alexe, potom co DeadPool udělal svou práci... "Oh my god, you are so red. Look on her." :DD Díky no. 


 Alex to fakt uměl xD. Přesně podle videa! :D No, lepší den jsem snad nezažila… Pokud budete mít příležitost jet někdy do ameriky, navštivte San Antonio a Magical Time Machine!
Tohle je pro dnešek všechno. Mějte se hezky, příště zase u třetího a závěrečného dne! :) 

 
Nejlepší dva lidi tam! :) + ještě Jack Sparrow :3

Share this:

, ,

CONVERSATION

9 komentářů:

 1. Anonymní23.10.16

  A další krásný článek! Moc pěkné zážitky, aspoň to tak vážně vypadá. Posílám pozdravy a zase přeji, ať je to tam s každým stráveným okamžikem lepší a lepší :).

  OdpovědětVymazat
 2. Moc krásné fotky, závidím:)
  MichaEla

  OdpovědětVymazat
 3. Whoaa, ta restaurace vypadá naprosto úžasně! Ty fotky sice nemají žádnou super kvalitu, ale zase z nich sálá ta atmosféra a je to úplně skvělý :3 Super článek, strašně moc ráda to čtu, ale to už určitě víš :D

  OdpovědětVymazat
 4. Tak to si sa musela mať skvelo!

  Saja Frey blog

  OdpovědětVymazat
 5. Já chci taky Deapoola.
  Vypadáš dost šťastně.
  Prolhaná Mrcha

  OdpovědětVymazat
 6. Jéé, musím se Vám přiznat, že Vám závidím, do Ameriky bych se totiž jednou chtěla strašně moc podívat! Teď se chystám na půl roku do Británie, tak to snad bude fajn a já si to tam užiju a něco se i naučím! :-) Už nakupuji oblečení, které si vezmu s sebou, tak snad tam neudělám České republice ostudu! :D

  OdpovědětVymazat

Jste zlatíčka! :) Moc děkuju za každý komentář!