Expo 2016 Antalya

Ahojky všichni! Dneska jsem si připravila článek o jednom z výletů, které jsem podnikla, když jsem byla v Turecku. Jak už jste zjistili z nadpisu, jedná se EXPO 2016 Antalya. 

 

Výstavu Expo nejspíš všichni znáte, jedná se o výstavu, která se koná každý rok v jiném městě-zemi. Letošní Expo je zaměřeno na květiny z různých koutů světa a koná se právě v Antalyi. Jakožto jedinečné příležitosti jsme se toho hned chytli a vyjeli. 


 

Turecko se na tuto výstavu připravovalo snad čtyři roky, přičemž zrovna rok 2016 není ten nejlepší vzhledem k situaci… Tím pádem na výstavě skoro nikdo není. Což je sice obrovská ztráta pro Turecko, ale zase skvělá příležitost projít si vše v klidu bez davů lidí. 
Jedná se tedy o květinové Expo, přičemž některé země světa (ČR tam zrovna není) tam mají svoje pavilony, kde ukazují, květiny, výrobky, suvenýry… Upřímně jsem té zeleně/květin čekala mnohem víc, ale nakonec to bylo celkem pěkné. Abych nezapomněla, rozhodně to doporučuji navštívit už jen z důvodu, že se fakt nikde nemusíte tlačit, čekat, až se uvolní místo a tak… Každopádně je to skvělé i v tom, že na Expu se pořádají koncerty-nedávno tam byl Maroon 5, někdy na podzim (nebo tak nějak) by tam měl být David Guetta se Siou a také Madonna. A lístky na koncert jsou prý k zakoupení přímo se vstupenkou, navíc za opravdu malou částku, takže se to i v tomto vyplatí. 
 

To je asi všechno, co mohu říct. Doufám, že jsem vás třeba trošku nalákala na tuto výstavu! Užijte si článek i fotky a dejte mi vědět, zda jste už na nějaké výstavě EXPO byli! 
Mějte se krásně! 

Ještě se omlouvám za velké množství fotek, ale já se nemohla rozhodnout, které nechat, a které ne. :)
*Blonďatá hlava, asi na třech fotkách, je naše skvělá průvodkyně :D

Share this:

,

CONVERSATION

12 komentářů:

 1. Trochu nalákaná jsem už byla. Teď jsem se jen usvedčila v tom, že tam fakt jednoho dne chci :D super fotky, některé ty kytko výtvory jsou naprosto skvostné. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Páni, nádherné fotky! :) Určitě to tam muselo být skvělý :)

  Simply Janet

  OdpovědětVymazat
 3. Veľmi pekné fotky, muselo to byť úžasné.

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  OdpovědětVymazat
 4. jéééj krásne fotečky ♥ muselo to byť krásne :)

  TeenMummy

  OdpovědětVymazat
 5. Vůbec jsem netušila, že letos je EXPO v Turecku, každopádně je škoda, že vzhledem k situaci tam asi moc lidí nezavítá, z fotek výstava vypadá úžasně :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 6. Píšu to vždycky, ale zkrátka skvělé fotky! Naprosto skvěle vystihují atmosféru :) musel to být super zážitek, z fotek to vypadá skvěle, ale je fakt, že těch květin je tam nějak málo :D

  OdpovědětVymazat
 7. Bože, to vypadá tak dokonale! :)

  OdpovědětVymazat
 8. Tak tohle je vážně nádherná podívaná! :-)

  OdpovědětVymazat
 9. Wow, vyzerá to ohromne a hlavne tie koncerty môžu byť skvelé :)

  OdpovědětVymazat
 10. Nikdy jsem na Expo nebyla, jen jsem viděla co po této výstavě zůstalo v Šanghaji (z mamčiných fotek). A všude takové trosky, až to vypadalo pěkně. Je strašná škoda, že je tam liduprázdno. Podle mě to musí být strašně krásný, kdyby tam bylo víc lidí. Takhle to na mě působí děsně smutně. Samozřejmě je skvělé projít si to bez lidí :) Jen smutné no :/
  -EVA
  Rainbow Journeys

  OdpovědětVymazat
 11. Na výstave tohto typu som ešte nebola, no vyzerá to bohovsky! Hlavne tie na "čínsky" spôsob záhrady sú krásne :) A ešte keď k tomu je aj vstupenka na koncert - great!
  Caroline

  OdpovědětVymazat
 12. vyzerá to krásne :) nevedela som, že tento rok je EXPO v Turecku. Minulý rok som veľmi chcela ísť, ale odradilo ma okrem toho, že nebol čas a niekto, kto by išiel tiež, aj to, koľko ľudí tam bolo. Takže tu je výhoda, že sa nemusí človek tlačiť v davoch ľudí, ale zasa škoda pre samotných organizátorov.

  OdpovědětVymazat

Jste zlatíčka! :) Moc děkuju za každý komentář!