Zvířátka

Ahojky! Hned na začátek bych moc chtěla poděkovat za komentáře k minulému článku (samozřejmě si vážím i těch u ostatním článků), ani jsem nečekala, že se vám ten článek bude tak líbit. A už vůbec jsem nečekala, že ho shledáte jako vtipný. Takže, moc děkuji! Krom toho bych taky chtěla říct, že si opravdu moc vážím mých 60+ čtenářů, jsem neskutečně šťastná, že se můj blog někomu líbí, a že ho čte. 

Každopádně dnešní článek nebude o mé vděčnosti za to všechno, co se na blogu děje (a že vděčná a ráda opravdu jsem). Dnešní článek budou opět fotky. Tentokrát fotky zvířátek. 

Bydlím ve městě, a tak abychom s rodinou netrávili čas pořád ve městě, máme také chalupu. Chalupu máme samozřejmě na vesnici, v blízkosti města, kde bydlím. A asi jako každá vesnice i tato má několik dalších vesniček kolem sebe. 

A do dvou z nich jsme se vydali. Nejdříve jsme jeli autem (jinak jezdíme na kole) na Bučici, což je vlastně Bučický mlýn. Je tam tedy mlýn, občerstvení a pak také nějaká zvířata. Mají tam hlavně pávy, krávy a občas koně. No krávy jsme neviděli, ty vyfotím někdy jindy, ale zato jsme viděli jiná zvířata.
A aby toho nebylo málo, ještě ten samý den jsme navštívili vesnici Seletice. Ty můžete třeba znát díky jejich výrobkům-masné výrobky i mléčné výrobky. Jindy tam bereme i maso, ale tentokrát jsme se přijeli podívat na koně a k rybníčku na nutrii.
Dneska už nic víc nepovím, mějte se hezky! A doufám, že se vám fotky budou líbit. :)

Share this:

CONVERSATION

11 komentářů:

 1. Awwww! Ta Nutrie! No tak to jeto nejdokonalejší zvíře! <3 Všechny fotky jsou opravdu krásné, ale ta nutrie....sakra fotogenická! :) Moc pěkný článek....a minulý článek opravdu pobavil, gratuluji, že se ti na blogu tak daří! Zasloužíš si to :*
  -Eva

  OdpovědětVymazat
 2. Páv je krásny ! :) Skvelé fotky :)

  My blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětVymazat
 3. Dokonalé fotky :)
  Pokiaľ chceš na mojom blogu prebieha jarná giveaway o parfém a ine takže ak chceš budem rada ak sa zapojíš :) http://fashion-paradis.blogspot.sk/2016/04/jarna-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
 4. naozaj krásne fotky! :) hlavne ten páv, tie sú fakt super.
  a ďakujem za komentár na blogu:)

  OdpovědětVymazat
 5. :DD ta je fotogenická-ta nutrie

  OdpovědětVymazat
 6. Ten páv je nádherný a podarené fotografie!

  OdpovědětVymazat
 7. Moc hezké fotky. :) Já bych neměla trpělivost na ta zvířata tedy někde číhat. :) Obzvlášť tedy ta fotka té nutrie je povedená. :)

  OdpovědětVymazat
 8. Fotečky sú krásne :) Hlavne pávov :D
  Caroline

  OdpovědětVymazat

Jste zlatíčka! :) Moc děkuju za každý komentář!