O mně, o tobě


Ahojky! Doufám, že se všichni máte fajn, protože tak byste se mít měli. Vždy a všude. A i kdybyste se měli špatně, pořád tu jsou věci, které jsou krásné a šťastné. Já se dobře mám. Trochu na to má vliv i to, že příští týden máme jarní prázdniny. A pak zase na konci února pojedu na hory. Každopádně vám nemám v plánu říkat, co budu dělat v příštích dnech, týdnech a měsících, to vám třeba povím jindy. Dneska jsem se rozhodla, že si tak nějak společně sdělíme vaše dojmy ze začátku letošního roku. Ha. Doufám, že nebudu povídat/psát jenom já, očekávám také nějakou zpětnou vazbu-komentář. 


Já myslím (ajaj), že jsem tento rok začala dobře. Vlastně si to myslím skoro každý rok, řekla bych. Každopádně jsem se rozhodla, že krom toho, abych něco o svém životě psala na blog, si budu psát i takové měsíční zápisky jen tak do wordu. Snažím se tam zapsat, co jsem ten měsíc zažila, co se změnilo i třeba to, že se mi zlomil nehet na pravé ruce. Myslím, že až pak někdy budu chtít vědět, co jsem dělala v lednu roku 2016, stačí se jenom podívat a hned budu mít jasno. 

Co se tak koukám zpětně na ty zápisky, většinou jsem byla spokojená se vším, co se za poslední měsíc událo. S novým rokem jsem, tak jako většina lidí, začala cvičit. Vlastně, já cvičila nebo prostě se o sebe starala už předtím, ale ne tak pravidelně, jak to dělám teď. Co mě ale štve, je to, že už jsem dlouho neboxovala. Jo boxuju, občas. A tak doufám, že teď, jak budu mít prázdniny, se to zlepší. 

Neřekla bych, že se za ten měsíc a pár dnů, co je nový rok, něco extra změnilo. Každopádně doufám, že se mi podaří něco, o čem už dlouho sním. Nebudu sem psát co (haha, Denča je nějaká tajemná), protože jsem jen malý krůček, ani ne celý, k tomu, abych se k tomu jenom přiblížila. Ale doufám, že se mi to podaří. To by pak bylo teprve něco. 

A teď, i přesto, že jsem vám toho tolik neřekla, je čas na vás. Povězte mi, jak se vám začátek roku povedl. Povídejte, přehánějte. Mějte se krásně a užívejte si. Vaše Deniska. 

zdroj všech obrázků: weheartit.com :) 

Share this:

CONVERSATION

3 komentářů:

 1. Já bych na své dojmy, ohledně minulého roku.
  Mmm vlastně nevím, zda zapomenout či připomenout.
  Taky doufám, že se ti splní tvůj sen!
  Hodně štěstí :P
  http://mycrazydiary.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Já bych si taky chtěla nějak konečně uspořádat život a psát si deníček. Dřív jsem si psala, asi od sedmé do deváté třídy, lepila jsem si do něj všechno, tahala ho s sebou všude a prostě jsem bez něj nedala ani ránu :D. Tak mě to trochu motivuje k tomu začít znova, když vim, jakou mi dělá radost když si to teď zpětně třeba 6 let čtu. Jinak, miluju washi pásky a podobný blbiny, takže se snažim o to aby to bylo krásný :D. Radši píšu ručně než do wordu, asi proto, že je to takový osobnější a můžu si to vyzdobit jak chci. :). Chtěla bych o tom brzo napsat článek taky :).
  měj se krásně :)

  OdpovědětVymazat
 3. To, že si píšeš do wordu je fajn. Já si založila deník, takže si nějaké důležité zvraty zaznamenávám do něj. Za nějakou dobu bude fajn ho otevřít... :3
  Cvičím pořád stejně, předsevzetí si nedávám vůbec. Když něco chci změnit, dělám to bez ohledu na datum.
  Jo a hodně štěstí v cestě za snem! :3

  Blogerka Klárka

  OdpovědětVymazat

Jste zlatíčka! :) Moc děkuju za každý komentář!