Anglie-Warner Bros Studio

Ahojky! Vítejte u nového článku. Dneska jsem si připravila opět fotky z Anglie, kde jsem byla už před hrozně dlouhou dobou (v půlce listopadu). Tohle bude poslední článek s fotkami z Anglie, který napíšu… už jich tu na blogu totiž několik je-Anglie, Warwick, Stratford, Oxford, Londýn. Dnešní článek bude o mém největším a nejkrásnějším zážitku z Anglie. O studiích Harryho Pottera!
Harryho Pottera miluji už od malička. Viděla jsem všechny filmy a četla všechny knížky. Doma mám pár věcí, které s Harry Pottrem také souvisí. A právě proto, že ho mám tak ráda, jsem se do Warner Bros. Studií opravdu těšila. 
Do studií jsme nejeli hned ráno, ale až po poledni. Tuším, že jsme tam přijeli někdy okolo 1-2 hodiny odpoledne. Přičemž jsme cestou potkávali několik Harry Potter autobusů. 


Hned za dveřmi, v místech, kde byste si měli očistit boty, se nacházejí obtisky ruk všech tří hlavních herců.
Poté, vejdete do takového 'předsálí', kde po stěnách visí fotky herců. Všude je hrozně moc lidí. Fakt všude. 
My jsme ještě dostali 'pas' ke vstupu a samozřejmě náramek. Poté už jsme si jen stoupli do fronty a čekali, až na nás přijde řada. 

Když se konečně dostanete na řadu... mezitím ještě uvidíte Přístěnek Harryho Pottera... vás pustí do místnosti, kde se promítají všechny plakáty Harryho Pottera z různých zemí. Do toho vám tam ještě budou něco říkat (už jsem zapomněla co). Pak vás pošlou do takového kina, kde vám pustí krátký film, o tom jak to celé vzniklo, co říkají herci a tak. A pak se plátno zvedne a před vámi se najednou zjeví brána do Bradavic-bradavické velké síně.! A prohlídka může začít.  
Samozřejmě jsem si nemohla nekoupit známý Máslový ležák! :) 
Warner bros studia jsou obrovská, krásná, úžasná! :) Rozhodně všem doporučuji navštívit. Nepatří to sice mezi nejlevnější, ale ten zážitek stojí za to! :)
Mějte se krásně.
Denyii

Share this:

,

CONVERSATION

8 komentářů:

 1. No tak to je naprosto úžasný! Tam se jednou podívat musím,HP miluju ♥ Zrovna teď mám prázdniny tak se musím na něj podívat :D

  ROSEMDIARY

  OdpovědětVymazat
 2. Pane bože, tak to ti tak závidím :O <3 HP miluju!
  Denisse Beauty

  OdpovědětVymazat
 3. To mi nedělej :-( Závidím a jako faaakt moc !!

  OdpovědětVymazat
 4. Páni páni páni *-* vemte mě tam někdo prosím! :(

  OdpovědětVymazat
 5. wow, to musel byť úžasný zážitok :)

  OdpovědětVymazat
 6. Panebože, úžasné fotky! :3 Musí to být skvělý zážitek. Jednou se tam taky musím podívat, HP je prostě srdcovka! :)

  OdpovědětVymazat
 7. Bože to muselo být úžasný!!♥

  All About Everything

  OdpovědětVymazat
 8. Jednou bych ss tam take chtela podivat.:-)

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětVymazat

Jste zlatíčka! :) Moc děkuju za každý komentář!