Kréta-pevnost Spinalonga

Ahoj! Ještě minulý článek jsem psala, jak je zima tady a ono ne. Všechen sníh roztál, sluníčko svítí a pálí. No, koukám, že tohle je fakt velmi zajímavá zima. Každopádně já mám mnohem radši teplo, a tak mi tohle počasí ani tolik nevadí. Také díky tomu, že je venku tak teplo, mě napadlo, že bychom si mohli připomenout léto, sluníčko, moře a dovolenou. Chtěla jsem vám ukázat další fotky z Kréty, na které jsem byla o letních prázdninách. Většina fotek a článků z Kréty tu už jsou, ale fotky z našeho druhého výletu ještě ne. Doufám, že se vám fotky budou líbit. 


Většinou když jedeme na dovolenou k moři, nezůstáváme pouze u hotelu, ale také jezdíme na výlety. Minulý rok jsme si vybrali dva, jeden byl na Knossos a druhý byl lodí k pevnosti Spinalonga. U hotelu nás vyzvedl autobus, kterým jsme dojeli do malého přístavu, z kterého jsme měli vyplout.
Plavba lodí nebyla vůbec dlouhá. Myslím, že něco kolem půl hodinky. Poté, co jsme se vylodili, jsme si šli pevnost samozřejmě projít. A ke konci výletu jsme dojeli na malou pláž, kde jsme se ještě mohli vykoupat.


Byli jste někdy na Krétě? :)
(S)mějte se krásně! :)
Denyii. :)

Share this:

,

CONVERSATION

6 komentářů:

 1. Hrozně hezké fotky! Ta pevnost mi přijde strašně zajímavá, mám ráda takový stavby :) třeba se tam jednou podívám :3
  Jinak jako, sakra, chci k moři! :D

  OdpovědětVymazat
 2. Na Kréte som nikdy nebola, ale brala by som :) krásne fotky, tá posledná... ! inak mám rada aj zimu, ale so snehom nie takú akú práve vidím z okna :D
  www.gummybaum.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 3. fotky jsou úplně úžasné:) Na Krétě jsem nebyla, ale hned bych jela :)
  Simma Blog

  OdpovědětVymazat
 4. skvelé fotky! Tiež mám radšej poznávanie a chodenie po pamiatkach ako len nejaké ležanie na pláži :)

  OdpovědětVymazat
 5. Skvelé fotky! Už len pohľad na more vo mne rozpútal psychickú pohodu, takže ti ďakujem :) Inak máš krásny blog a o jedného odberateľa naviac! :) Kika - Blog for smile

  OdpovědětVymazat
 6. Už viem aká bude moja ďalšia dovolenka a hlavne kde bude:)
  www.rebelliouslily.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat

Jste zlatíčka! :) Moc děkuju za každý komentář!