Anglie - Oxford

Ahojky! Jak už všichni víte, v listopadu jsem byla se školou v Anglii. Už se na blogu objevily dva články (tady, tady) s fotkami a dneska tu mám pro vás třetí. Asi jako většina lidí, co byli v Anglii jsme ani mi nemohli vynechat univerzitní město Oxford. Rovnou říkám, že bych tam opravdu nechtěla studovat, a také říkám, že je to nádherné místo. Studovat bych tam nechtěla, protože mám ráda teplo, což v Anglii zrovna moc není. Krásné místo je to proto, že je tam krásná architektura, spousta kol, studentů a má to takové své kouzlo.Angli je celkově moc krásná. Navíc už i měsíc a kousek před Vánocemi mají na každém rohu ozdobený Vánoční stromeček. Také jak můžete vidět na fotkách v Anglii jezdí často na kole, vlastně všude vidíte samá kola, kola a kola.Pokud jste četli Kostičas, určitě víte, že Paige bydlela se Strážcem v rezidenci Magdalen. Já zrovna Kostičas přečetla v Anglii, takže pro mě bylo opravdu úžasné vidět Magdalen na vlastní oči.

Před tímhle obchůdkem jsme strávili docela dlouhou dobu. To, že nám vynadala učitelka a utekla paní průvodkyně nám bylo úplně jedno. Prostě FANTASY FANS EVERYWHERE.V této budově na jednom z mnoha schodišť se natáčel Harry Potter!

Myslím, že Oxford rozhodně stojí za to, ho navštívit. Byli jste tam někdo? :)
Vaše Deny!

Share this:

,

CONVERSATION

10 komentářů:

 1. Anglie..Strašně dlouho o ní sním, ale ještě jsem se neodhodlala tam zavítat..Snad příští rok se s přítelem rozhoupeme a zavítáme tam ! Nádherné fotky :)

  OdpovědětVymazat
 2. Jé v Anglii už jsem nebyla tak dlouho... Nejradši bych se tam zase co nejdříve vydala :) Ale musím souhlasit, to počasí by mě taky štvalo, kdybych tam měla studovat :D

  OdpovědětVymazat
 3. Do Anglie pojedu s rodičema příští prázdniny, tak doufám, že do Oxfordu taky pojedeme, protože je to tam fakt určitě krásný :3
  A Kostičas jsem četla, sice si vůbec nevzpomínám na Magdalen, ale vidět to chci taky! :D
  Skvělé fotky :)

  OdpovědětVymazat
 4. Super článok, vyzerá to tam fakt skvelo. :)
  http://rebelliouslily.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 5. Bohužel jsem tam nikdy nebyla, ale jednou bych se tam určitě chtěla podívat :) Moc hezký článek.
  Mimochodem, nechali vás do toho obchodu zajít? :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc :) Ne, nenechali -,- ale i přes tu výlohu to bylo super :3

   Vymazat
 6. The pictures are great! I love your blog:)

  irenethayer.com

  OdpovědětVymazat
 7. anglicko je nádherné v Oxforde som bola tiež takže presne viem o čom píšeš a poznám aj tie fotky ♥

  https://clodyteenmummy.wordpress.com/

  OdpovědětVymazat
 8. Oxford je doslova čarovný!! Ako aj celé Anglicko :))

  OdpovědětVymazat

Jste zlatíčka! :) Moc děkuju za každý komentář!