27.10.2015/15Myslím, že většina z vás už má po 15, já už vlastně také. Už nemusím říkat, „je mi 14, za pár měsíců mi bude 15“ a také už jsem za sebe tak nějak víc zodpovědná. A komu ještě 15 není a myslí si, že až už mu bude 15, tak bude třeba vyspělejší, tak to tak není. Vlastně je 15 úplně obyčejné číslo, které vám zajistí možná tak občanku a oficiální povolení mít pohlavní styk. Nic víc, nic míň. Vy, se nebudete cítit dospěleji ani jinak. Budete to zkrátka pořád vy, akorát si na instagram budete moci dát místo 14 y.o - 15 y.o (haha).

 
Narozeniny jsem měla 27.10. Tím pádem jsem každý rok nešla do školy, protože jsme měli ředitelské volno, a tím také přicházela o „všechno nejlepší“ přímo z očí do očí od lidí, s kterýma se vlastně vůbec nebavím. Ani mi to nevadilo. Jenže letos, jako kdyby to někdo vytušil, že někomu toho 27.10 musí být určitě 15, jsem do školy šla. Snad poprvé na svoje narozeniny jsem byla ve škole, protože poprvé jsme neměli ředitelské volno. Žádná trapná ani zábavná storka se nestala, takže ani nevím, proč vám to tu píšu. Snad jen kvůli tomu, že mi přálo hodně lidí a ještě ke všemu nejvíc ty, s kterýma se nebavím. Ale to bylo očekávané. :D Ve středu, to už jsme se převezli na chalupu, jsme měli rodinou oslavu. Dostala jsem nějaké dárky, pobavila se a tak… A protože to jsou ty moje narozeniny a já dostala i dárky, rozhodla jsem se, že vám je ukážu (jak už jste si jistě všimli). Ze všech dárků jsem měla velkou radost, ale asi nejvíce z boxovacího pytle, který jsem dostala od rodičů. Bohužel ho nemám vyfocený, protože je ještě stále v krabici. Poté jsem dostala od rodičů poukaz na kosmetiku, který nakonec nejspíše ani nevyužiju a od babiček peníze, které opravdu fotit nebudu

 
 Jupí jupí jej! 
 
Všechny věci, až na řesenku, jsou od značky Dermacol.  
Baby lips-sugar cookies
Jinak nehty nemám nalakované, ale pokud někdy budete chtít vidět, jak vypadají ty laky nahoře, tak mi to samozřejmě napište dolů. A ještě nehty jsou moje, dříve jsem si je kousala, takže pokud si tu někdo kouše nehty, nezoufejte, dá se to překonat a můžete mít opět krásné dlouhé a pevné nehty!! 
Ve čtvrtek jsme ještě byli na bowlingu, to už jako jen tak pro zábavu, když byly ty podzimní prázdniny. A pak už jsem jen byla na chalupě, kde jsme hráli nějaké hry a jedli.
A jak jste si podzimní prázdniny užili vy? 


Jak tak na to koukám, tenhle článek se proměnil v něco úplně jiného, než jsem původně chtěla. Chtěla jsem jen napsat, že mi je těch patnáct a konec. Ale nakonec se z toho vyklubal článek i s fotkami dárků. No, doufám, že se vám i tak článek bude líbit
Mějte se hezky, Denyii-ta co už jí je 15!

Share this:

CONVERSATION

8 komentářů:

 1. super článek, ten začátek mě pobavil a souhlasím, 15 je jen číslo :D já se na své 15-té narozky těším, i když vím, že budou obyčejné jako ty ostatní :D hezké dárečky jsi dostala :)
  Denisse Beauty

  OdpovědětVymazat
 2. Musím souhlasit. Věk je jen číslo a patnáct není nic “special” oproti jakémukoliv číslu. :)) Hodně štěstí k narozeninám (píšu trochu opožděně) a čokoládičky s laky tiše závidím, hihi.

  - Evii <3

  OdpovědětVymazat
 3. Tak jako dost opožděně sice .. ale i přesto Všechno nejlepší k narozeninám :3
  Co si budeme povídat .. nejlepší dárky jsou vždycky čokolády,celkově jídlo a peníze :D jo a ještě dort (babička mi každý rok peče ten můj oblíbený už snad od 5 let a vždycky se na něj těším snad nejvíc).
  To máš vcelku dobré,že většinou na narozky nechodíš do školy :D já zase chodím vždycky a to je mám taky 27. ale v lednu :D když jsem měla 15,tak jsem měla ve škole na skřínce přilepený obří transparent s "všechno nejlepší" a všude balonky :33 jo mám nejlepší kámošky. :D
  A ještě k tomu,že v 15ti se necítí člověk dospěleji.. táhne mi na 19 a stále pocit dospělosti nepřišel,takže se neboj,že by osmnáctiny něco měnili :D

  OdpovědětVymazat
 4. všechno nejlepší k narozeninám

  OdpovědětVymazat
 5. Páni, boxovací pytel, jo? Boxuješ? :) Jinak dodatečně všechno nejlepší, ať se ti ve všem daří :)

  OdpovědětVymazat
 6. Dodatočne všetko najlepšie :-) Tie sladkosti by som ti najradšej ukradla! :-D

  OdpovědětVymazat
 7. všetko najlepšie prajem hlavne nech sa ti v živote darí ;)

  https://clodyteenmummy.wordpress.com/

  OdpovědětVymazat
 8. Anonymní8.11.15

  Já bych moc chtěla vidět ty nehty nalakované :) Vypadají úžasně i tak, takže jsem zvědavá :D

  OdpovědětVymazat

Jste zlatíčka! :) Moc děkuju za každý komentář!