Legoland DeutschlandKdybych se měla popsat, rozhodně bych o sobě nezapomněla zmínit, že ráda cestuju. A to fakt moc ráda. Je mi docela jedno, kam jedem, letíme, hlavní je, že je to místo, kde jsem ještě nebyla. V pondělí, na svátek Václava, jsem měla možnost jet se ségrou do německého Legolandu. Všechno vyšlo, a tak jsem se najednou ocitla ve čtyři ráno u kulturního domu, u nás ve městě, čekající na autobus od Čedoku. A teď už jenom asi šesti až sedmi hodinová cesta k Legolandu.


 Do Legolandu jsme dorazili v 11:30. Rozdali jsme si vstupenky a mohli jsme se vydat vstříc všem atrakcím. Musím říct, že lidí bylo poměrně málo. Spíš jich bylo hodně, ale asi nechodili na atrakce, protože nejdelší frontu jsme stáli pět minut. I paní od Čedoku povídala, že jsme měli nejméně lidí a nejkratší fronty za tento rok (byla tam takhle se zájezdem čtyřikrát).

Nezbytné věci. Ty brýle jsem si nakonec nebrala, protože sluníčko moc nesvítilo. 

 Vstupenka.Samozřejmě že Legoland není pouze o atrakcích. V celém areálu se najde nespočet soch a postaviček z lega. Poté si tam také můžete koupit lego stavebnice, každopádně je to tam dražší, než byste třeba našli na internetu. A poté jsou tam takové ty nedosažitelné výhry, kdy máte třeba hodit míč do koše a vyhrajete mimoně. Není to vůbec jednoduché, koš je prý upravený tak, aby se tam trefil jen opravdu přesný člověk. My jsme mimoně nevyhráli, ale lidé po nás měli štěstí a vyhráli rovnou dva

 Moje malá maličkost. 
Omlouvám se za kvalitu fotek, ale zrcadlovku jsem sebou fakt neměla. Takže je většina fotek focená mobilem nebo ségry mini foťáčkem.Celkově se mi v Legolandu moc líbilo. Fronty nebyli dlouhé, atrakce byli fajn. Sice bych řekla, že je to spíše pro mladší, ale i starší si tam samozřejmě najdou zábavu. Za pár hodin to tam jde obejít celkem v pohodě (my jsme samozřejmě nebyli na všech atrakcích, protože už nejsme nejmladší, takže jsme opravdu nešli na houpací koníky, nebo do malých lodiček). Je to zábavný park, takže ceny očekávejte vysoké, ale to se nejspíš dá očekávat. Nejhorší je cesta, jede se tam hrozně dlouho, takže by bylo lepší, kdyby tam člověk mohl zůstat alespoň dva dny. Legoland je fajn, doufám, že se tam ještě někdy podívám. 


Byli jste v Legolandu? Nebo v nějakém jiném zábavném parku?

Share this:

,

CONVERSATION

9 komentářů:

 1. Pěkné fotky :) já jsem byla v Legolandu v Dánsku a bylo to tam super,ale ještě víc mě bavil zábavní park Tivoli v Kodani :)

  Nikys beauty blog

  OdpovědětVymazat
 2. Pěkný fotky a hezký článek:)
  Já jsem s Legolandu bohužel nebyla ale strašně bych tam chtěla:)
  http://clarathing.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Taky bych se chtěla podívat! Snad sis to pořádně užila :)

  Simply Janet

  OdpovědětVymazat
 4. Ahh mazec! Vždycky jsem tam jako malá hrozně chtěla a to jsem ani nevěděla, jak to tam vypadá :D a teď tam chci ještě víc!
  www.getmovincz.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 5. Jeej to je krásný, a ta Amanda Seyfried na tom časopise (♥_♥) jsi hrozně roztomilá, moc pěkný fotky!

  OdpovědětVymazat
 6. Strašně moc bych se tam chtěla podívat, ale zatím jsem to štěstí neměla. Podle fotek to vypadá vážně skvěle! A na fotkách ti to fakt moc sluší :)

  OdpovědětVymazat
 7. Ještě jsem nikdy nebyla, ale určitě by se mi tam líbilo, mám ráda tento druh zábavy :)

  OdpovědětVymazat

Jste zlatíčka! :) Moc děkuju za každý komentář!