Tábor končíAhoj všichni. Možná, že jste si všimli, že jsem tu hodně dlouho nebyla. Byla jsem totiž na táboře. Už pátým rokem jezdím na tábor do Nedamova. Je to škodovácký tábor, tudíž ho možná někteří znáte. Pokud to čte někdo, kdo tam také jezdí nebo tam byl se mnou, tak ho pěkně zdravím. 

Jsem takový člověk, kterému se líbí skoro všude. Vezměte mě klidně někam na výlet a uvidíte, že se mi tam prostě líbit bude. Také jsem člověk, který se těší skoro na všechno, a tak není výjimka, že na tábor jsem odpočítávala dny už pár měsíců předem. No a jak to tak většinou dopadá, dočkala jsem se, mrkla a už jsem zase doma a můžu se těšit na další rok. 

Tábor byl úžasný, asi jeden z nejlepších roků. I když… pravda je, že to říkám každý rok, ale ony všechny ty tábory jsou prostě úžasný, já si nemůžu pomoct. Těch osmnáct dní mi dalo hodně nezapomenutelných a krásných zážitků, mnoho úžasných kamarádů a také trochu toho sportu, koneckonců je to vlastně sportovní tábor. Celých osmnáct dní jsem byla namačkaná v mini chatičce s třemi spolubydlícími – mými kamarádkami. Každý den o poledním klidu se u nás mačkalo (ano, v té mini chatičce) asi 150 lidí. Za těch osmnáct dnů jsem se tolik nasmála (taky díky tomu, že mě kluci neustále lechtali), že mě potom už boleli všechny svaly jak na břiše, tak na tváři. A na konci jsem si jako každý rok trošku pobrečela, naslibovala, že se se všemi určitě ještě uvidíme a hezky pěkně rozdala několik objetí a fotek. 
 

A přesto, že poslední řádky slibuju každý rok, mám takové tušení, že bych se s těmito lidmi mohla stýkat i o školním roce. A i kdyby ne, pojedu i příští rok, tentokrát na ten samý turnus, tím pádem se s většinou znovu uvidím. Tak se stalo, že mi málem po tomto článku ukápla i slzička. Věřím, že lidé, kteří také jezdí na tábory, to cítí podobně jako já. Jak jste si poslední měsíc prázdnin užívali vy? Jezdíte na tábory? 
 Vaše Denyii! 

První dva obrázky jsou z weheartit,com, poslední obrázek je focený mnou. 

Share this:

CONVERSATION

10 komentářů:

 1. Já tábory přímo miluji a nedokážu si bez nich představit léto! :) Ty zážitky tam, nová přátelství a ta atmosféra, když sedíme poslední den u ohně, tancujeme a přitom střílí ohnostroj..to je nezapomenutelný. :) Kromě toho taky si píšeme takové dopisky a mám tu obálku ze všech let, co jsme tam strávila. Je pěkné v nich prolistovat. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, máme to úplně stejně! :)
   Ty dopisky to je dobrý nápad, škoda, že to taky nedělám už odmala :D

   Vymazat
 2. Já jsem ještě na táboře nikdy nebyla ale docela bych to chtěla zkusit :)
  Denisse Beauty

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě to zkus, tábory jsou super! :)

   Vymazat
 3. Tyhle pocity moc dobře znám. Teď už kvůli svému věku nemůžu na tábor jezdit jako dřív, ale milovala jsem to tam. Jsem stejný typ člověka jako ty. Je mi jedno kde budu, mám to ráda všude :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já už příští rok také pojedu naposled :D Jojo, všude je prostě dobře :D

   Vymazat
 4. Já jezdím na tábory už od 6 let. Teď jsem byla pátým rokem na tanečním táboře, kde to miluju! Jen je škoda, že se se všemi uvidím až příští rok, a proto tě naprosto chápu :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také jsem byla na takovém tanečním táboře-soustředěním :D

   Vymazat
 5. Ja chodím len na sústredenia a je tam naozaj super Je to podľa mňa perfektné, keď ide človek s kolektívom, ktorý má rád a dokáže si to užiť naplno :)

  www.co-je-dobre-to-musim-mat.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat

Jste zlatíčka! :) Moc děkuju za každý komentář!