Vlčí máky

Ahoj všichni. Včera jsem se vrátila z dovolené, možná, že už to někteří z vás vědí. Každopádně nebudu nic víc prozrazovat, jelikož se můžete těšit na hodně článků, jak s fotkami tak i nějaké to povídání. Jinak, chápete, my už máme prázdniny. Těch deset odporných měsíců školy skončily a nahradily je dva měsíce prázdnin. Fakt nechápu, jak se někdo nemůže těšit na prázdniny. A nebo jak někdo nemůže mít rád léto. Vlastně nechápu hodně věcí, ale to snad každý. 
Hned v úvodním článku Jsem Denyii jsem se zmiňovala, že ráda fotím. A tak konečně přidávám článek s fotkami. Ještě před dovolenou jsem zašla fotiti na pole vlčích máků. Sice nebyly úplně vykvetlé, ale tak aspoň něco.


Fotky jsou focené zrcadlovkou Canon EOS 1100D a tele-objektivem Tamron AF 70-300mm, a tato konkretní při čase 1/1250 s F5.6  ISO: 200 f= 300.00mm 

Jelikož jsem nebyla ve škole na vysvědčení, zeptám se alespoň vás, jaké bylo? :) Já jsem ho dostávala už ve středu. Sama si musím gratulovat, protože mám samé jedničky a úspěšně jsem prošla 8.třídou. Ach jo, příští rok devítka. Čekají mě přijímačky a omg, fakt tu mluvím o škole. Konec. 

1/640 s F5.6 ISO: 200 f=300.00mm

Nemám ráda středové kompozice, ale často je fotím. Sice toto není úplná středovka. No, jinak to prostě nešlo. 
1/2000 s F4.5 ISO: 200 f=180.00mm

 1/800 s F5.6 ISO: 200 f=300.00mm
1/100 s F4.5 ISO: 200 f=180.00mm

Doufám, že jste neočekávali nějaké velkolepé fotky, zrcadlovkou se stále učím fotím, tak na to prosím berte ohled. Samozřejmě si ráda vyslechnu všechny rády a názory, co zlepšovat! Budu jedině ráda, když mi napíšete svůj názor. 

A také jsem se chtěla zeptat, jestli nevíte, co mám udělat, abych místo nedefinováno/undefined měla čas (u každého neotevřeného článku nahoře pod nadpisem). Takže pokud tu je někdo, kdo se vyzná, byla bych ráda za radu. 

(S)mějte se krásně! A povězte mi, zda máte rádi léto, co o prázdninách děláte a jak si je užíváte. A také nějaké rady, co zlepšit. Ahoj, Denyii :) 


Share this:

CONVERSATION

11 komentářů:

 1. prvá a tretia fotka sú fakt krásne :) teba čaká o rok posledný ročník základky - a mňa strednej...budeme to mať asi ťažké,čo? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc :) No, ty asi o 100% těžší :D tak snad to obě zvládneme :)

   Vymazat
 2. Moc krásné fotky :) K vysvědčení gratuluju a taky se malinko pochlubím :D Nakonec jsem to ukecala na dvě dvojky a vyznamenání, tak teď jen, aby se takhle příští rok vyvedla u mě maturita a u tebe devídka a přijímačky :) :3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc :) Tak to taky moc gratuluju! Snad se nám to oboum vyvede no :D

   Vymazat
 3. Moc pěkné fotky :) Je radost se na ně podívat :)

  OdpovědětVymazat
 4. To jsou moc krásné fotografie.. vlčí máky jsou ozdobou každého léta. :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Mě se fotky líbí. Jako vždy. Moc se v tom sice nevyznám, tak ti nemůžu dát nějakou radu do budoucnosti, ale přeju hodně štěstí s focením. :)

  Upřímně... nemám ráda prázdniny, Chybí mi škola, protože studuju něco, co mě baví. Hlavně přes prázdiny jsem doma a o to je obtížnější scházet se s přáteli, protože jsem na intru. Nemám ráda léto kvůli tomu otřesnýmu vedru. Doslova trpím. :D

  Jinak co se týče vysvědčení... gratuluji k samým jedničkám! :) V mém případě jsem ráda, že jsem se dostala do maturitního ročníku. :D Ne, že bych měla pětky, ale matika byla největší strašák.

  Příjmačkami na střední se zatím nezabývej. I kdyby, tak vůbec nejsou těžký. Brácha je letos dělal a prý byly na pohodu. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aha, tak to, že nemáš ráda prázdniny docela chápu :) Trošku mi připomínáš Harry Pottera :D taky je nejspíš neměl rád :D A to teplo na jednu stranu taky nemusím, protože když vyjdu ven, jsem do deseti vteřin spocená, ale zase to mám pořád radši než se hřát v tlustý bundě

   Tak osmička a třeťák je přeci jen rozdíl :D
   No, snad já zvládnu přijímačky a ty hlavně zvládny maturitu! :)

   Vymazat

Jste zlatíčka! :) Moc děkuju za každý komentář!