ON-Carey Heywood

 Na svoji první lásku si většinou pamatujeme, no, Sára Millerová obzvlášť. Kvůli své první lásce totiž před sedmi lety utekla z domova a už se nevrátila. Nyní nastal den, kdy se má na pár dnů domů vrátit, a tím pádem se nevyhnutelně setkat s jejím nejlepším kamarádem a také první láskou. Jak se s tím Sára i ON poperou?



Název: On
Originál: Him
Autor: Carey Heywood
Série:  Him (1)
Žánr: Romány pro ženy
Počet stran: 232 (250)
Nakladatelství: Galatea
Rok vydání: 2014, 1.vydání originálu 2013

Děkuju internetového knihkupectví knihcentrum.cz za poskytnutí e-knihy. Více se o knize dozvíte tady.

Carey Heywood žije v Richmondu ve Virginii (USA) se svým manželem, třemi dětmi a pejskem Yokiem. Pracuje ve světě financí a ve svém volném čase pečuje o svou rodinu a přátele. Po nocích se ovšem noří do svého imaginárního světa svých literárních postav a přitom si pravděpodobně pochutnává na gumových bonbónech, která má ráda.


„Civím na svůj obraz v zrcadle. Will Price je opět single. Minulý týden se konečně rozešel s Jessicou Burtonovou. Celé ty roky po něm bezmezně toužím a nyní se mi naskýtá šance odhalit mu své pravé city. Jsme dobří přátele již od té doby, co jsme se v sedmé třídě poprvé setkali v hodně angličtiny u paní učitelky Hallové.“ 6. Kapitola - Minulost

Kniha je taková pohádková, pochybuji, že by se to někomu stalo i doopravdy. Ale to vůbec nevadí. Autorka nepíše vůbec složitě tím pádem je to skvělé jednodušší prázdninové čtení. 

Se Sárou projdeme celým jejím životem. Setkáváme se tam, jak s přítomností, tak s minulostí. Mně osobně minulost bavila mnohem víc, protože se více blížila k mému věku. Ovšem i budoucnost je zajímavá. Sára mi připadá jako v pohodě holka, na prvních stránkách knihy. Pak už jsem ji tak trochu nemohla vystát. Její citlivost mi celkem vadila a také mi přišla hodně dětinská. A poté, co jsem se dozvěděla důvody, proč vlastně odešla, tak jsem myslela, že ji asi zabiju.
„Ležím na posteli a snažím se posbírat veškerou vnitřní sílu, abych dokázala sejít dolů. Včerejšek byla naprostá katastrofa. Nejdříve jsem se ztrapnila při obědě, pak jsem brečela před Willem nad starými fotkami a nakonec mi strejda Chip vypočítal, co všechno dělám špatně.“ 11. Kapitola - Přítomnost

Celkově se mi kniha líbila, měla jsem ji přečtenou hned. Je totiž hodně čtivá, navíc si při ní nebudete muset lámat mozek nad složitými otázkami. A kamarádi se do sebe můžou zamilovat, to vám totiž dokáže i Sára s Willem!
4/5






Četli jste knihu? :) 
Denyii

Share this:

CONVERSATION

3 komentářů:

  1. Tu jsem nečetla, ale vypadá zajímavě :)
    Denisse Beauty

    OdpovědětVymazat
  2. tohle je úžasná knížka :)) moc se mi líbila a přišlo mi to, jako by se to dokonce týkalo mě a mého kamaráda :D prostě to tak sedělo :D dobrý je i druhý díl ;)

    OdpovědětVymazat

Jste zlatíčka! :) Moc děkuju za každý komentář!