CASHBACK

Aneb, jak jsem jednou nakupovala online. O cashback neboli vrácení částky peněz z nákupu jsem se nikdy moc nezajímala, taky proč, že? Ovšem po dobu, co jsem v USA a tak trochu musím hospodařit s penězi, které mi rodiče posílají, jsem se začala zajímat víc. Jak už totiž všichni víte, já v USA nakupuji skoro pořád-je to se mnou těžký no. Každopádně abych se dostala k věci, už je to docela dlouhá doba, kdy jsem vydala recenzi na Kostičas od autorky Samantha Shannon. A přesně v USA jsem se rozhodla, že by už bylo načase začít číst i druhý díl… a zde byl problém. I přesto, že se čtením v angličtině problém nemám, knihu jsem v angličtině nechtěla, protože bych si ji dost pravděpodobně nemohla přivést domů (díky tomu, že můžu mít jen omezený počet kil do letadla). 
https://www.plnapenezenka.cz/?utm_source=www.denyii.blogspot.cz&utm_medium=article&utm_campaign=cashbackA pak nějak z nenadání mi přišla nabídka spolupráce od portálu PLNÁPENĚŽENKA.CZ, přes kterou jsem nakonec knihu i objednala. 

Plnápeněženka je internetový portál plný více jak stovky online eshopů, z kterých si můžete vybírat to, co byste si rádi koupili. Najdete tu obchody od Aliexpressu až po Zoot. Je jich tam opravdu hrozně moc. A zde je ta skvělá věc. Plnápeněženka funguje na principu cashbacku-zaplatíte za produkt a část peněz z něho dostanete zpět. Díky tomuto principu můžete ušetřit až 15% z nákupu.

Jediné, co musíte udělat je se zaregistrovat se na plnapenezenka.cz, zde vyhledat váš obchod, kde chcete nakupovat, a pak už jen zbývá přejít do daného obchodu a nakupovat. Cashback se vám připíše do 3 dnů na váš účet na plnápeněženka.

Já jsem tedy objednala přes Plná peněženka-> Knihy Dobrovsky knihu Vidořád Samantha Shannon. Kniha mne stála 350kč, z čehož jsem dostala 8,50Kč zpět. Pro lidi, kteří tak často nenakupují na internetu, se to možná může zdát jako nic, ale zase mi to přijde jako obrovská výhoda pro lidi, kteří nakupují na internetu více, tímhle způsobem totiž šetříte peníze. Peníze, které si tímto způsobem vyděláte, můžete rovnou převádět na váš bankovní účet (minimum převodu je jen 1kč, takže skvělý :D). 

A co vy? Máte také pocit, že utrácíte až moc peněž? Vytvořte si svou Plnou Peněženku a vydělávejte nakupováním. Doufám, že se vám i takovýto článek-z trochu jiného koutu-líbil. Mějte se krásně, příště snad u článku z Amerického státu Havaj! :)

Share this:

,

CONVERSATION

2 komentářů:

  1. O té stránce už jsem slyšel a příjde mi to jako skvělý nápad! Po dlouhé době začínám zase blogovat.. můžeme se sledovat navzájem :)

    http://neverforgetneverlookback.blogspot.cz

    OdpovědětVymazat
  2. Anonymní29.3.17

    PlnouPeněženku taky znám a je to fakt super možnost, jak z nákupů mít něco navíc. Sama jsem už ušetřila kopu peněz.

    OdpovědětVymazat

Jste zlatíčka! :) Moc děkuju za každý komentář!